Sprzedaż kawy w postaci gotowego napoju na wynos to opłacalna usługa. Średnie marże w handlu detalicznym sięgają nawet kilkudziesięciu procent! Pojawia się też szansa na szereg innych, mniej wymiernych, ale nie mniej ważnych korzyści. A kącik kawowy to najłatwiejszy i najszybszy sposób na włączenie kawy do oferty w swoim biznesie.

  Artykuł sponsorowany

  Podsumowanie:

  • Dziś klienci oczekują dobrej kawy nie tylko w kawiarni czy restauracji. Coraz częściej wypatrują jej w sklepach spożywczych, również małych. Pozyskana w tym miejscu uprzyjemnia zakupy i – zwłaszcza w połączeniu z przekąską – umożliwia dodanie sobie energii na pozostałą część dnia.
  • Chcesz serwować klientom dobrej jakości kawę? Wiedz, że nie musisz samodzielnie aranżować kawowej przestrzeni. Możesz wybrać łatwiejsze i tańsze rozwiązanie, jakim jest kącik kawowy na wynajem.
  • Kącik kawowy to kompaktowy, elegancki mebel wyposażony w nowoczesny, automatyczny ekspres do kawy z telemetrią, kawę w ziarnach i akcesoria niezbędne do przygotowania napoju na wynos. Jego wynajem oferuje m.in. firma Tchibo Coffee Service.

  Kawa na wynos w sklepie? To dobry pomysł!

  Czy wiesz, że kącik kawowy jest coraz częściej spotykaną innowacją w sklepach, również małych? Wynika to z dużej i stale rosnącej popularności tego napoju i faktu, że coraz więcej klientów oczekuje go nie tylko w kawiarni i restauracji. Dobrej kawy chcemy napić się też w sklepie w trakcie robienia zakupów, oszczędzając w ten sposób czas, nieco uprzyjemniając zakupowy obowiązek i dodając sobie energii na pozostałą część dnia. To cenna informacja dla Ciebie. Myślisz o rozwinięciu swojego sklepu? W takim razie koniecznie wyposaż go w profesjonalny kącik kawowy.

  Kącik kawowy – dostępny łatwiej niż myślisz

  Kącikiem kawowym warto zainteresować się z kilku powodów. Przede wszystkim pozwala on na szybkie i niedrogie urządzenie profesjonalnej, kawowej przestrzeni w sklepie. W ramach współpracy z firmą udostępniającą taki kącik otrzymujesz gotowe stoisko wyposażone w nowoczesny ekspres automatyczny z telemetrią (systemem do mierzenia liczby i typu wydanych napojów), kawę w ziarnach, akcesoria niezbędne do przygotowania napoju na wynos (kubki, wieczka, mieszadełka) i dodatki smakowe (topping mleczny, cukier, syropy). Całość przyjmuje formę eleganckiego mebla, na montaż którego potrzebujesz zaledwie około 1 m2 przestrzeni.

  Chcąc dodać do firmowego wyposażenia kącik kawowy, warto wybrać współpracę z doświadczoną firmą, na przykład Tchibo Coffee Service – liderem na rynku kawowych rozwiązań dla biznesu. Wtedy otrzymujesz też gwarancję technicznego i doradczego wsparcia przez cały okres trwania umowy. Firma dostarcza także materiały reklamowe, które czynią kącik jeszcze bardziej profesjonalnym i przyciągającym uwagę klientów.

  Leave A Reply