Zastosowanie nowych technologii w produkcji kosmetyków kroczy u boku tradycyjnych receptur 
i składników pochodzenia naturalnego. Marka Clochee umiejętnie balansuje między szacunkiem dla przyrody, czerpiąc z jej mądrości i bogactw, a wykorzystywaniem innowacji w procesie produkcji. Połączenie tych elementów pozwala tworzyć kosmetyki najwyższej jakości, dzięki którym klienci czują się wyjątkowo.

  Artykuł sponsorowany

  Najcenniejsze ekstrakty w Twoich rękach

  Clochee oddaje w ręce swoich klientów kosmetyki w stu procentach sprawdzone. Skrupulatnie skomponowane składy są weryfikowane na drodze testów i analiz. Clochee Simply Organic to jedna z serii kosmetyków oferowana przez markę. Obejmuje ona produkty niezbędne do stworzenia idealnej kosmetyczki – peelingi, olejki, sera, kremy. Dzięki temu każdy klient może wybrać dla siebie zestaw w pełni odpowiadający na jego potrzeby i modyfikować go uzupełniając o kolejne kosmetyki z linii Organic.

  Jednym z wyróżniających się elementów tej serii jest krem odmładzająco-regenerujący na noc, bestseller marki, doceniony nagrodą Glammies 2015 od czasopisma Glamour. W trakcie nocnego odpoczynku zrelaksowana cera czerpie najwięcej korzyści z nałożonych na nią produktów. Ten wyjątkowy krem charakteryzuje bogata i skoncentrowana formuła. Jego zadanie to intensywna  regeneracja i poprawa gęstości skóry.  Jest idealny dla cery dojrzałej i suchej. Skład wzbogacony wyciągami z mirtu, sałaty morskiej i liści oliwki europejskiej, zapewnia intensywne nawilżenie, poprawia napięcie oraz opóźnia procesy starzenia. Zielone algi, również wykorzystane w tej formule, są bombą witamin i mikroelementów, które pozwalają zwalczać działanie wolnych rodników. Dzięki temu skóra zyskuje poprawę kolorytu i napięcia. Domykający całość kompozycji olej arganowy, bogaty w witaminę młodości E, pozwala spłycać istniejące zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych.

  Idealnym uzupełnieniem działania kremu odmładzająco-regenerującego na noc będzie zastosowanie odmładzającego serum z kwasami. Taki duet, zastosowany w nocnej pielęgnacji, zawalczy o młodość cery oraz pomoże pozbyć się nieestetycznych przebarwień. Pamiętajmy jednak, że po zastosowaniu kosmetyku z kwasami, koniecznie w ciągu dnia należy zabezpieczyć skórę skutecznym filtrem z wysokim indeksem. W tej kwestii świetnie sprawdzi się matujacy krem SPF 50 Simply Organic.

  Clochee – świadoma pielęgnacja

  Jednym z celów marki Clochee jest budowanie społeczności świadomych ekologicznie klientów. Dlatego firma w swoich produktach czerpie pełnymi garściami z najlepszych ekstraktów, wyciągów i esencji, pamiętając przy tym o trosce, jaką należy oddać planecie. Kosmetyki pakowane są elegancko, jednak z pełną świadomością ekologiczną, aby nie produkować niepotrzebnej ilości odpadów. Szklane buteleczki, jak i elementy plastikowe nadają się do ponownego recyklingu. Opis każdego produktu zawiera także cenne wskazówki co do utylizacji opakowań.

  Marki takie jak Clochee są wzorem pod względem swojej misji i działań, a ich filozofia pozwala poczuć bliskość przyrody nawet w środku wielkiego miasta.

  Leave A Reply