Czy skuteczne odchudzanie może być uzależnione od jedzenia… jagód? Pewnie nie, aczkolwiek można je wykorzystać w roli odchudzającego suplementu diety. Takim suplementem jest Slimberry, który już od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością wśród miłośników zdrowego żywienia. Czy te tabletki na odchudzanie naprawdę są skuteczne?

  Jak działa Slimberry?

  Preparat na odchudzanie Slimberry to produkt, który – według danych przedstawionych przez producenta – opiera swą skuteczność na kilku założeniach.

  • Zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej poprzez intensyfikację procesów metabolicznych w obrębie tkanki tłuszczowej i poza nią.
  • Przyspieszenie procesów odpowiedzialnych za usuwanie nadmiaru toksyn organizmu, co ma przełożyć się na lepsze samopoczucie i zwiększoną wydajność organizmu.
  • Zmniejszenie odczucia łaknienia poprzez blokowanie naturalnych procesów odpowiedzialnych za powstawanie uczucia głodu.

  Ogólnie rzecz mówiąc, działanie produktu jest zorientowane przede wszystkim na poprawę i optymalizację procesów metabolicznych. To one są odpowiedzialne za większość reakcji biochemicznych w ciele człowieka.

  Wskazania – o czym pamiętać stosując suplement?

  Suplement diety Slimberry to produkt spożywczy, którego stosowanie – według producenta – jest zalecane w określonych warunkach.

  1. Nadwaga lub otyłość I stopnia, która nie pociąga za sobą żadnych poważniejszych skutków zdrowotnych (np. arytmii serca, cukrzycy itd.). W innych wypadkach stosowanie suplementu diety powinno zostać skonsultowane z lekarzem – specjalistą.
  2. Slimberry to suplement diety, który jednocześnie nie jest jej zamiennikiem. Produkt należy stosować zgodnie z wytycznymi podanymi przez producenta, z uwzględnieniem pełnej i zbilansowanej diety i zwiększonej aktywności fizycznej.
  3. Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Stosowanie go przez osoby niepełnoletnie może doprowadzić do poważnych powikłań, w tym również do anoreksji i wielu innych schorzeń związanych ze wzrostem i dojrzewaniem.

  Skład suplementu Slimberry

  Tabletki na odchudzanie składają się przede wszystkim z naturalnego ekstraktu z aronii. Owoc ten zawiera mnóstwo witamin, z których najważniejsze to:

  • Witaminy z grupy B, które biorą udział w procesie spalania węglowodanów i chemicznego przetwarzania złożonych kwasów tłuszczowych.
  • Witamina C, która w naturalny sposób wspiera procesy spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Poza tym substancja ta zwiększa efektywność procesów metabolicznych w naszym organizmie i tym samym dodaje nam energii.
  • Witamina E, która oprócz wspierania procesów przemiany materii, znacznie opóźnia oksydację komórek i tkanek, opóźniając ich proces starzenia.
  • Witamina P, która wspomaga pracę wątroby i jednocześnie usprawnia oczyszczanie organizmu z toksyn.

  Oprócz witamin, w skład suplementu diety wchodzą również następujące mikroelementy.

  • wapno,
  • potas,
  • beta-karoten,
  • żelazo.

  Substancje te są ważne z kilku powodów. Po pierwsze, wiążą one nadmiar wody w organizmie, dzięki czemu ryzyko wystąpienia niewielkich zmian skórnych w postaci cellulitu staje się o wiele mniejsze. Po drugie, usprawniają one pracę wątroby, dzięki czemu proces oczyszczania ciała z toksyn przebiega o wiele szybciej i łatwiej.

  Działanie Slimberry na organizm człowieka

  Bogaty skład tabletek na odchudzanie Slimberry znacznie przyspiesza efektywność wielu procesów mających wpływ na redukcję masy ciała.

  1. Slimberry działa od wewnątrz. Jest to produkt naturalnego pochodzenia, którego działanie opiera się na ogólnej redukcji masy ciała i zmniejszaniu uczucia łaknienia. Zmniejszony apetyt to przede wszystkim mniejsza ilość wchłanianych kalorii, co w oczywisty sposób przedkłada się na redukcję tkanki tłuszczowej.
  2. Preparat na odchudzanie wspiera i wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza i stabilizuje poziom cholesterolu we krwi, zmniejszać ryzyko powstawania cellulitu i zoptymalizować proces przetwarzania materii. Dzięki temu człowiek nie tylko będzie mógł korzystać z dodatkowej dawki energii, ale też poprawi jakość swojego snu.
  3. Tabletki na odchudzanie pośrednio wpływają na zmniejszenie ilości wchłanianych słodyczy. Redukcja ich podaży w organizmie znacznie usprawnia pracę wątroby. Co więcej, Slimberry ułatwia transport witamin, minerałów, glukozy i kwasów tłuszczowych, dzięki czemu zmniejsza się odczucie łaknienia.

  Przeciwwskazania

  Tabletki na odchudzanie Slimberry to produkt naturalny, który – stosowany zgodnie z zaleceniami producenta – nie powinien wywoływać żadnych skutków ubocznych. Należy jednak pamiętać, że w kontekście niektórych osób, istnieją określone przeciwwskazania co do jego stosowania.

  • Suplement nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. W jednym i w drugim wypadku medycyna nie zna dokładnych skutków stosowania tegoż suplementu, co oznacza, że jego stosowanie nie jest zalecane.
  • Tabletki Slimberry nie jest produktem przeznaczonym dla osób niepełnoletnich, u których może on doprowadzić do zaburzeń wzrostu i spowolnienia naturalnego tempa rozwoju organizmu.
  • Z suplementu nie powinny korzystać te osoby, które są – np. pod kątem alergologicznym – podatne na niektóre zawarte w nim składniki. W przeciwnym razie stosowanie produktu może wywołać reakcje skórne, bóle w okolicy brzucha i wiele innych, nieprzyjemnych dolegliwości.

  Zaleca się też, by z suplementu nie korzystały te osoby, które cierpią na jedno z poniższych schorzeń:

  • cukrzyca,
  • nadczynność tarczycy,
  • arytmia serca,
  • kłopoty z układem krwionośnym itd.

  W przypadku wystąpienia któregokolwiek z powyższych schorzeń, stosowanie suplementu Slimberry należy poprzedzić konsultacją lekarską.

  Stosowanie

  W jednym opakowaniu znajduje się 30 tabletek Slimberry. W ciągu dnia należy zażywać jedną tabletkę (najlepiej rano, tuż przed posiłkiem) i popijać ją szklanką ciepłej wody. Dzięki temu zawarte w tabletkach składniki odżywcze i mikroelementy zostaną szybciej wchłonięte przez organizm.

  Stosowanie suplementu powinno być połączone z optymalną dietą odchudzającą i zwiększoną aktywnością fizyczną. Dzięki temu możliwie jest uzyskanie jeszcze lepszych efektów suplementacji.

  • Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Nie wpływa on niekorzystnie na możliwość koncentracji i np. zdolność do prowadzenia pojazdów mechanicznych.
  • Łączenie tabletek na odchudzanie z alkoholem nie jest zasadne, choć nie powinno wywołać żadnych skutków ubocznych. Należy jednak pamiętać, że napoje alkoholowe składają się w znacznej mierze ze związków cukrów prostych, które to mogą doprowadzić do otyłości.
  • Produkt powinien być przechowywany zgodnie z zaleceniami producenta, to jest w temperaturze pokojowej (od 15 do 24 stopni Celsjusza) i w suchym otoczeniu. Pod żadnym pozorem nie należy narażać tabletek na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Suplement należy przechowywać w miejscu oddalonym od dzieci.
  • Zażycie zbyt dużej liczby kapsułek Slimberry może doprowadzić do poważnych powikłań w pracy układu pokarmowego. Jeśli objawy te trwają zbyt długo (tj. powyżej 3 dni) należy obowiązkowo skonsultować się z lekarzem.

  Podsumowanie

  Preparat na odchudzanie Slimberry to kompleksowy suplement diety, którego działanie nie ogranicza się wyłącznie do wsparcia procesów spalania tkanki tłuszczowej. Produkt ten wpływa również na optymalizację procesów metabolicznych, zapewniając człowiekowi większą dawkę energii i efektywniejsze pozbycie się szkodliwych produktów przemiany materii.w

  Zostaw komentarza