BasicLab to marka kosmetyków, której filozofią jest dbałość o piękno skóry poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, specjalistycznej wiedzy oraz wysokiej jakości surowców. Nie bez powodu zdobyła zaufanie wielu klientów, stając się jednym z liderów na polskim rynku kosmetycznym. Podpowiadamy, co tak naprawdę wyróżnia produkty tej marki oraz jaka idea przyświeca ich tworzeniu.

  Artykuł sponsorowany

  BasicLab – pielęgnacja, która dotrzymuje obietnic

  Coś, co sprawia, że marka BasicLab wyróżnia się na tle innych to przede wszystkim wartości, jakimi kieruje się w komponowaniu swoich receptur. Nadrzędnym celem są bowiem preparaty, które przyniosą realne efekty widoczne w postaci poprawy stanu skóry. To dlatego w formułach stosowane są surowce o wysokiej jakości. Ich łączenie oparte jest na najnowszych doniesieniach naukowych oraz technologiach. Co więcej, badania produktów przeprowadzane są w niezależnych placówkach badawczych oraz znacząco wykraczają poza standardy rynkowe.  

  5 kroków do pięknej skóry

  Według BasicLab pielęgnacja wymaga zrozumienia potrzeb każdej skóry oraz wdrożenia 5 podstawowych etapów dbałości o nią. Powinna ona bazować na delikatnym i skutecznym oczyszczaniu, antyoksydacji, wsparciu równowagi bariery hydrolipidowej, fotoprotekcji oraz stymulacji skóry do podziałów komórkowych. To właśnie według tych zasad stworzone zostało portfolio produktów BasicLab. W preparatach zastosowano wysokie stężenia składników aktywnych, których działanie zostało udowodnione naukowo. Jednocześnie formuły przygotowano tak, aby ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej było możliwie jak najniższe. Kosmetyki tej marki to duża różnorodność w zakresie działania po to, aby spełnić potrzeby wymagających skór. 

  Moc składników aktywnych

  Produkty BasicLab to kosmetyki przeznaczone zarówno do pielęgnacji skóry twarzy, jak i ciała, a także włosów. Wśród nich znajdują się preparaty z zawartością składników aktywnych takich jak witamina C, niacynamid, retinoidy, peptydy czy kwasy AHA, BHA i PHA. To dzięki tej różnorodności tak łatwe staje się dopasowanie produktów indywidualnie do potrzeb każdej skóry, zapewniając tym samym pomoc w problemach takich jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia, utrata blasku czy też oznaki starzenia skóry oraz naruszenie jej bariery hydrolipidowej. 

  Troska nie tylko o cerę

  Biorąc pod uwagę markę BasicLab, nie można pominąć działań, w które nieustannie jest ona zaangażowana. Firma ta walczy bowiem ze szkodliwymi społecznie kanonami piękna, a także nierealnym obrazem idealnej skóry, która została wykreowana w mediach. Ponadto przyczynia się do wsparcia fundacji walczącej z ubóstwem menstruacyjnym i działającej w zakresie dostępu do antykoncepcji i edukacji ginekologicznej. Jako jedna z pierwszych marek w Polsce wprowadziła również rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak opakowania z recyklingowanego plastiku czy użycie wyłącznie lokalnych surowców. BasicLab wspiera również lokalną gospodarkę poprzez wybór składników swoich receptur na terenie Europy. 

  Wygodne zakupy prosto do domu

  Jedną z większych zalet zakupów produktów BasicLab jest możliwość zamówienia ich z bezpłatną dostawą do domu. Jest to możliwe dzięki współpracy ze sklepem Topestetic, który jako partner marki, zapewnia wygodne zakupy online, a także szybką dostawę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

  W dzisiejszym świecie, kiedy to pielęgnacja skóry staje się priorytetem dla wielu z nas, poszukiwanie odpowiednich produktów kosmetycznych staje się wyzwaniem. Polska marka BasicLab wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując preparaty wysokiej jakości oraz skuteczne w działaniu. Dobór kosmetyków pielęgnacyjnych wśród tych, proponowanych przez markę, może przynieść zatem wiele korzyści dla skóry. 

  Leave A Reply