Co podarować dziecku i rodzicom z okazji Chrztu Świętego? To pytanie zadaje sobie wielu zaproszonych gości na Chrzest. Należysz do ich grona? Oto krótki poradnik, jaka pamiątka Chrztu Świętego będzie dobra na tę okazję.

  Artykuł sponsorowany

  Poduszka z nadrukiem –  funkcjonalna pamiątka Chrztu Świętego

  Pamiątka Chrztu Świętego może być nie tylko ładna, ale również funkcjonalna. Właśnie taka jest poduszka z nadrukiem. W sklepach możesz znaleźć standardowe małe poduszki w rozmiarze 40×40 cm z możliwością personalizacji nadruku. Na poszewce pojawić się może napis „Chrzest Święty” oraz imię dziecka bądź dowolny tekst. Taka poduszka to świetna pamiątka dla dziecka. Maluch z przyjemnością będzie odpoczywał na takiej podusi. Co więcej, poduszka z nadrukiem z powodzeniem posłuży do sesji pamiątkowej z okazji Chrztu.

  Obrazek na Chrzest z grawerem

  Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla wierzących. Z tego powodu warto podarować dziecku pamiątkę, która zostanie z nim na kolejne lata życia. Może to być niezwykły obrazek wykonany ze srebra. Taki przedmiot przedstawiać może aniołka czuwającego nad dzieckiem, który będzie chronił go przed niebezpieczeństwami świata.

  Obrazek z grawerem w postaci daty czy imienia dziecka warto zapakować w ozdobne pudełko np. drewnianą szkatułkę i dołączyć do niego odręcznie podpisaną kartkę z życzeniami oraz drobną kwotę pieniędzy. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci rodziców oraz dziecka.

  Niezbędnik malucha – drobna pamiątka na Chrzest Święty

  Chcesz sprawić oryginalny prezent na Chrzest? Zwróć uwagę na pudełko wspomnień z przegródkami i zaskocz rodziców dziecka ciekawym podarunkiem. W takim zestawie znajduje się ozdobne drewniane pudełko wyposażone w kilka przegródek. W ich środku mieszczą się etykiety np. „Na pierwszy kroczek” czy „Na pierwszy ząbek”. Tylko od Ciebie zależy, co w nich umieścisz. W jednej przegródce może znaleźć się banknot, w drugiej drobna biżuteria, a w trzeciej zabawka czy słodkość.

  pamiątki na chrzest w ozdobnym koszyku

  Komplet biżuterii

  Bardzo eleganckim, a zarazem uniwersalnym prezentem z okazji Chrztu Świętego jest komplet biżuterii. I nie jest on zarezerwowany wyłącznie dla dziewczynki. Chłopiec również może otrzymać srebrny medalik bądź złoty krzyżyk zawieszony na łańcuszku. Dla dziewczynki można dodatkowo kupić bransoletkę oraz kolczyki z cennego kruszcu. Taki upominek zostanie z dzieckiem przez długie lata.

  Karta podarunkowa do sklepu

  Brzmi może banalnie, ale karta podarunkowa do sklepu to również dobry prezent z okazji Chrztu. Oczywiście nie musi ona być głównym podarunkiem, ale jego dodatkiem np. zamiast gotówki. Rodzice sami wybiorą, co aktualnie potrzebują do codziennego życia z dzieckiem. Taki prezent jest niezwykle praktyczny i nie trafia na dno szuflady – wręcz przeciwnie, rodzice bardzo chętnie z niego korzystają, kupując dziecku to, co akurat jest najpotrzebniejsze.

  Mamy nadzieję, że już wiesz, co możesz kupić dziecku z okazji Chrztu Świętego. Przedstawione tutaj pomysły to oczywiście propozycje – być może coś jeszcze przyjdzie Ci na myśl!

  Leave A Reply